MSA Moderne Schlafart

Materac MSA Comfort KS H5

Indeks: COMFORTKSH5

Komfortowy materac zapewniający duży poziom wygody w stosunku do ceny. Wewnętrzny pokrowiec ochronny wydłuża żywotność materaca, a także zapewnia wygodną konserwację. Pianka wysoko elastyczna HR dba o odpowiednie podparcie kręgosłupa i komfort użytkowania, a 7 strefowy układ sprężyn sprawia, że materac jest stabilny i odporny na obciążenia. Dodatkowo materac Comfort KS z oznaczeniem H5 jest dość twardy i powinien zadowolić osoby dla których zwykły materac o średniej twardośći wydaje się być zbyt miękkim. Pokrowiec materaca posiada z boku wszyty pas aero3D, który zapewnia dobrą wentylację wewnętrzną.

rozmiar materaca
  • 90x200
  • 120x200
  • 140x200
  • 160x200
  • 180x200
Opcje produktu
rozmiar materaca    * Wymagane
90x200
 
 
120x200
 
 
140x200
 
 
160x200
 
 
180x200
 
 

Materac MSA – Comfort KS H5.

Komfortowy materac zapewniający duży poziom wygody w stosunku do ceny. Wewnętrzny pokrowiec ochronny wydłuża żywotność materaca, a także zapewnia wygodną konserwację. Pianka wysoko elastyczna HR dba o odpowiednie podparcie kręgosłupa i komfort użytkowania, a 7 strefowy układ sprężyn sprawia, że materac jest stabilny i odporny na obciążenia. Dodatkowo materac Comfort KS z oznaczeniem H5 jest dość twardy i powinien zadowolić osoby dla których zwykły materac o średniej twardości wydaje się być zbyt miękkim. Pokrowiec materaca posiada z boku wszyty pas aero3D, który zapewnia dobrą wentylację wewnętrzną.

 

 

Materace marki MSA należą do modeli luksusowych, ponieważ komfort snu jest odczuwalny, a funkcjonalność przekłada się na korzyści z użytkowania – zdrowszy sen, odciążony kręgosłup, optymalny mikroklimat w sypialni. Ty także możesz tego doświadczyć! Zapraszamy do kontaktu.

Wysokość całkowita : 23 cm

 

 

 

Opis

Wysokość materaca
23 cm
Twardość materaca
twardy

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję