Basel narożnik

2 994,00 zł
Brutto

Usiądź i delektuj niebywałym komfortem i niebanalnym pięknem narożnika Basel. Ten wysublimowany i wytworny mebel wypoczynkowy nada romantycznego charakteru Twojemu wnętrzu i zapewni najlepszą jakość wypoczynku.

Niebywałą wygodę Basel zapewni nam dzięki zastosowanej w nim piance wysokoelastycznej oraz sprężynom falistym, które idealnie współgrają dając efekt elastyczności i idealnego dopasowania. Komfort wypoczynku zwiększają regulowane podłokietniki oraz wyprofilowane poduchy oparciowe, które dzięki temu że wykonane z pianki – nie odkształcają się. Basel można rozłożyć przy pomocy wygodnego automatu typu „delfin” i cieszyć się z dodatkowego miejsca do spania. Automat „od ściany” pozwala na rozkładanie i składanie narożnika bez konieczności odsuwania go od ściany. Narożnik posiada również duży pojemnik, w którym możemy przechowywać pościel, narzuty itp. 

Ilość
Dostępne na zamówienie

Product Options
strona narożnika    * Wymagane
lewostronny
 
 
prawostronny
 
 
Wybór grupy    * Wymagane
tkaniny grupa I
alfa
 
alfa
 
bergamo
 
bergamo
 
brego
 
brego
 
country
 
country
 
fancy
 
fancy
 
fresh
 
fresh
 
inari
 
inari
 
kronos
 
kronos
 
madryt
 
madryt
 
matt velvet
 
matt velvet
 
monolith
 
monolith
 
orinoco
 
orinoco
 
paros/kronos
 
paros/kronos
 
pegasus
 
pegasus
 
primo
 
primo
 
ronda
 
ronda
 
sofia
 
sofia
 
soro
 
soro
 
terra
 
terra
 
vasco
 
vasco
 
vital
 
vital
 
tkaniny grupa II
milton
 
milton
 
salvador
 
salvador
 
solar
 
solar
 
tkaniny grupa III
arrov
 
arrov
 
everest
 
everest
 
goya
 
goya
 
piano
 
piano
 
terso
 
terso
 
tkaniny grupa IV
roko
 
roko
 
town
 
town
 
zoya
 
zoya
 
Wybór grupy
  • Grupa I
  • Grupa II
  • Grupa III
  • Grupa IV
tkaniny grupa I
tkaniny grupa II
tkaniny grupa III
tkaniny grupa IV
strona narożnika
Ilość
Dostępne na zamówienie

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

Funkcja spania lub wypoczynku w tym modelu rozkładana jest za pomocą automatu określanego jako „delfin”. To bardzo proste rozwiązanie: wystarczy odsunąć dolną szufladę i pociągnąć za uchwyt. Spowoduje to automatyczne podniesienie części uzupełniającej powierzchnię spania.

Funkcja spania

Ten model mebla jest wyposażony w tzw. „funkcję spania”. Oznacza to, że można go rozłożyć za pomocą dedykowanych mechanizmów i stworzyć w ten sposób powierzchnię przeznaczoną do codziennego snu. Co ważne – cała powierzchnia posiada zbliżoną sprężystość (bez efektu: pół powierzchni elastycznie, a pół – twardo).

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

Sprężyny faliste

W tym modelu zastosowano tzw. „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

Pojemnik na pościel

W tym modelu dostępny jest duży pojemnik na pościel. Można go w łatwy sposób otwierać i zamykać, dzięki specjalnym mechanizmom.

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję