Atena wersalka

1 996,00 zł
Brutto
Indeks: ATENAWER

Atena to współczesna wersja wersalki, która zapewnia nie tylko wysoki komfort ale również nadaje wnętrzu eleganckiego charakteru. Sprawdzi się zarówno w przestronnym salonie, jak również w małym mieszkaniu w bloku.

Finezji nadają lekko rozchylone podłokietniki oraz nóżki. Wyraźne przeszycia znajdujące się na oparciu ułożone w literę „V” dodają całości elegancji. Atena to również bardzo funkcjonalny mebel do salonu. Została wyposażona w bardzo duży pojemnik na pościel. W jej wnętrzu zastosowano połączenie wytrzymałych sprężyn falistych oraz sprężystej pianki wysokoelastycznej, zapewniając najwyższy komfort snu. Dzięki zastosowaniu specjalnego automatu do rozkładania funkcja spania, mebel może być dosunięty do samej ściany - bez potrzeby zostawiania kilku centymetrów wolnej przestrzeni.

Ilość
Dostępne na zamówienie

Opcje produktu
Wybór grupy
tkaniny grupa I
alfa
 
alfa
 
bergamo
 
bergamo
 
brego
 
brego
 
country
 
country
 
fancy
 
fancy
 
fresh
 
fresh
 
inari
 
inari
 
kronos
 
kronos
 
madryt
 
madryt
 
matt velvet
 
matt velvet
 
monolith
 
monolith
 
orinoco
 
orinoco
 
paros/kronos
 
paros/kronos
 
pegasus
 
pegasus
 
primo
 
primo
 
ronda
 
ronda
 
sofia
 
sofia
 
soro
 
soro
 
terra
 
terra
 
vasco
 
vasco
 
vital
 
vital
 
tkaniny grupa II
milton
 
milton
 
salvador
 
salvador
 
solar
 
solar
 
tkaniny grupa III
arrov
 
arrov
 
everest
 
everest
 
goya
 
goya
 
piano
 
piano
 
terso
 
terso
 
tkaniny grupa IV
roko
 
roko
 
town
 
town
 
zoya
 
zoya
 
Wybór grupy
  • Grupa I
  • Grupa II
  • Grupa III
  • Grupa IV
tkaniny grupa I
tkaniny grupa II
tkaniny grupa III
tkaniny grupa IV
Ilość
Dostępne na zamówienie

Lux-System

Specjalny układ trzech warstw sprężynujących (sprężyny faliste, bonellowe oraz pianka wysokoelastyczna) wprowadzony na rynek przez firmę Meble Marzenie. Właściwa kompozycja Lux System pozwala osiągnąć znakomite efekty w komforcie siedziska i jego trwałości. Dodatkowo w przypadku użycia funkcji spania, wkład Lux System ma sprężystość porównywalną do wysoko cenionych przez klientów sprężyn „kieszeniowych”, co z kolei wpływa na jakość snu i na zdrowe plecy.

Sprężyny typu Bonell

Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość powierzchniowa: nacisk na jedną ze sprężyn powoduje ugięcie kolejnych, powiązanych ze sobą na sztywno.

Automat „od ściany”

Ten model wersalki można wyjątkowo ustawić przy samej ścianie, dzięki specjalnemu automatowi zwanemu „od ściany”. Pozwala on a skorzystanie z funkcji spania bez konieczności odsuwania oparcia od ściany, co jest konieczne przy innych wersalkach.

Pojemnik na pościel

W tym modelu dostępny jest duży pojemnik na pościel. Można go w łatwy sposób otwierać i zamykać, dzięki specjalnym mechanizmom.

Funkcja spania

Ten model mebla jest wyposażony w tzw. „funkcję spania”. Oznacza to, że można go rozłożyć za pomocą dedykowanych mechanizmów i stworzyć w ten sposób powierzchnię przeznaczoną do codziennego snu. Co ważne – cała powierzchnia posiada zbliżoną sprężystość (bez efektu: pół powierzchni elastycznie, a pół – twardo).

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością i dłuższą żywotnością.

Sprężyny faliste

W tym modelu zastosowano tzw. „sprężyny faliste”. Są to popularne, szeroko stosowane sprężyny posiadające horyzontalnie kształt „wężykowaty”, zaś wertykalnie wygięte są w łuk. W połączeniu z wysokiej jakości piankami dają przyjemny komfort i trwałość.

Pianka poliuretanowa T30

Pianka o dużej gęstości (30 kg/m3). Twarda, bardzo sprężysta i wyjątkowo trwała. Trudno się odkształca i zapewnia wysoki komfort snu.

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję